Znajdź produkty
______

 

Stylsport.pl to sklep poświęcony tematyce sportowej. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie kategorie produktów potrzebnych do uprawiania sportu oraz turystyki. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce oraz filtrom w szybki sposób znajdziesz poszukiwane produkty. Na koniec wystarczy użyć funkcji lista zakupowa aby zapisać wybrane produkty do odpowiedniej kategorii ( np. rodzaje garderoby - buty, turystyka i tp ). Teraz możesz dzielić się listą zakupową z innymi użytkownikami oraz zrealizować zamówienia.

 

     

Korzystaj z naszych autorskich narzędzi
______

 

Zaawansowane lista zakupowa produktów. Dzięki tej funkcji możecie Państwo przypisać konkretne produkty do określonej kategorii. Dla przykładu tworzymy w liście kategorie turystyka, spodnie, buty, narty,  i tp a następnie dodajemy produkty do utworzonej kategorii. Dodane produkty przez cały czas mogą być przemieszczane elastycznie między kategoriami w liście zakupowej. Na koniec będzie można wygenerować pdf z listą zakupową oraz podsumowaniem dodanych przez siebie wszystkich produktów. Kolejną ciekawą funkcją listy zakupowej to możliwość udostępniania go dowolnym użytkownikom zarejestrowanym na stylsport.pl lub wysłania na adres mail. To bardzo pomocna funkcja aby dzielić się produktami, które znaleźliśmy.

  

 

Znajdź fachowe artykuły
______

 

Jeśli poszukujesz ciekawych informacji o nowościach w świecie mody oraz liczne testy sprzętu to koniecznie śledź nasze artykuły. Każdego dnia aktualizujemy informacje o najciekawszych produktach, promocjach i kodach rabatowych na zakupy online. W naszych artykułach znajdziecie również dużo dawkę inspiracji w zakresie stylizacji.